پیشروترین سامانه رزرو اینترنتی باغ تالار و تالار پذیرایی

چگونه میزبان شویم؟
 • چنانچه شما باغ / تالار برای اجاره روزانه دارید می توانید با استفاده از کلید ثبت باغ / تالار،  به صورت رایگان آن را در سایت جا نشان ثبت کنید.
 • انتشار آگهی شما در سایت به نام خودتان خواهد بود و شماره تماس شما به عنوان مالک پس از انجام رزرو به میهمان ارائه میشود. در صورتی که میهمان در خواست رزرو باغ / تالار شما را داشته باشد ، یک پیام حاوی اطلاعات تاریخ مراسم میهمان و تعداد نفرات برای شما ارسال خواهد شد و در صورت تاییدتان ، پیش فاکتور نهایی شده توسط شما برای مشتری نمایش داده شده و پس از پرداخت، رزرو نهایی می شود.
 • در تکمیل فرم اطلاعات باغ / تالار دقیق باشید و از تصاویر باکیفیت استفاده کنید چرا که ارائه ی هرچه بهتر اطلاعات صحیح، در جذب مشتری تاثیر به سزایی دارد.
 • مجموعه جا نشان مبلغ ودیعه رزرو را از مشتری دریافت کرده و پس از مراجعه مشتری و تایید ایشان ، مبلغ پیش پرداخت را به حساب مالک ظرف حداکثر 24 ساعت انتقال داده میشود.
 • مبلغ پیش پرداخت به عنوان ودیعه 48 ساعت نزد سایت جا نشان می ماند تا مشتری در این مدت به باغ/تالار رجوع کند و در صورت پسند شدن ، مبلغ ودیعه با کسر کارمزد به حساب مالک واریز میشود و در صورت پسند نشدن ، مبلغ به مشتری بازگردانده میشود.
 • درج آگهی در وبسایت رایگان است و تبلیغ باغ / تالار شما در شبکه های اجتماعی ما به صورت رایگان انجام می پذیرد، اما در صورت رزرو شدن باغ / تالار شما از طریق وبسایت جا نشان ، ۱۰ درصد از مبلغ کل رزرو به سایت تعلق خواهد گرفت.
چگونه میهمان شویم؟
  1. با انتخاب مجموعه ، شهر و تعداد نفرات می توانید باغ / تالارهای مناسب مراسمتان را ملاحظه کنید.
  2. هنگامی که باغ / تالار مورد نظرتان را انتخاب کردید با استفاده از کلید درخواست رزرو و مشخص کردن تاریخ مراسم و تعداد نفرات ،میتوانید پیش فاکتور مربوط به رزرو باغ / تالار را مشاهده کنید. لطفا توجه داشته باشید برای مشاهده پیش فاکتور لازم است ابتدا ثبت نام کنید.
 1. حداکثر تا ۱۲ ساعت پس از در خواست رزرو،تاییدیه ی نهایی رزرو پس از هماهنگی با صاحب باغ / تالار برای شما ارسال خواهد شد.
 2. بعد ازدریافت تاییدیه رزرو از طرف سایت ، عملیات پرداخت برای شما نمایش داده میشود ، که بعد از انجام آن رسید پرداخت خود را مشاهده می کنید و اسم و شماره هماهنگی و آدرس دقیق باغ / تالار.
 3. اگر در تاریخ مورد نظر شما ، باغ / تالارکه در خواست رزرو آن را کرده اید خالی نباشد، سایت گزینه های دیگر مشابه آن را برای شما ارسال میکند. چنانچه باغ / تالار دیگر هیچ کدام مد نظر شما نبود، مبلغ پرداختی شما در عرض مدت 1 روز کاری به شما باز گردانده می شود.
 4. رسید رزروهای شما در قسمت "سفرهای من" در محیط کاربریتان نگه داری می شود.
 5. بعد از برگزاری مراسم خود میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را راجع به آن باغ / تالار ، با مالک و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.
 6. راجع به مقررات سایت میتوانید اینجا بیشتر بخوانید.
 

چگونه اعتماد کنم؟

چطور میتوانم از صحت مکان ها مطمئن شوم؟

سایت جا نشان ، سیستم کاملی برای شناسایی هویت مالکان و اصالت باغ / تالارها دارد. تمامی آگهی ها توسط کارشناسان مجموعه بررسی شده و از لحاظ امکانات و صحیح بودن عکس های اقامتگاه اطمینان حاصل گردیده است. تعداد زیادی از اقامتگاه ها با درخواست مالک توسط مجموعه ی ما بازدید و عکسبرداری شده است.

چطور به قیمت ها اطمینان کنیم؟

خیالتان راحت! وبسایت جا نشان با حذف واسطه ها و ارائه مستقیم مشخصات مالک به مشتری توانسته درصد بسیار بالایی از قیمت باغ / تالار ها را کم کند. قیمت های ثبت شده پس از طی مراحل کارشناسی و به حداقل رساندن آنها توسط مالک در سایت درج گردیده است.

به چه شکل از قطعی بودن رزرو خود آسوده خاطر باشم؟

بهترین ضامن ما برای اطمینان بخشیدن به شما چندین سال سابقه درخشان ماست .شما تنها با چند کلیک میتوانید بهترین باغ / تالار را برای خود انتخاب نمایید و پس از انجام رزرو، ما متعهد می شویم تا تاریخ مراسمتان،  در کنار شما باشیم . در صورت بروز هرگونه مشکل یا داشتن هرگونه سوالی با کارشناسان ما در ده خط تماس حاصل فرمایید .